Hakkımızda

Kurumsal

 

Türkiye’de butik çikolata kavramına kalite, lezzet ve kapıya teslim standartını getiren sekercity.com, dünyaca ünlü ve kaliteli onlarca farklı marka ve yüzlerce farklı ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen çikolata firmalarından olan Pelit-Valonia, Elit ve Mabel Çikolata'nın ürünlerinin satıldığı ve kurumsal anlamda geliştirildiği bir kuruluş olan Şekercity çok yönlü olarak ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İsviçre çikolatası, Alman çikolatası ve Belçika çikolata guruplarından Lindt, Guylian, Anthon Berg, Stella, Nestle After Eight çikolata markalarının online satış noktası Şekercity müşterilerine kurumsal ve resimli çikolata kavramında da hizmet vermektedir. kurumsal anlamda hazırlanan sarmalı çikolatar için sütlü ve bitter çikolatanın aluminyum folyo ile kaplanmasından sonra logolu kağıtlar ile sarılan ürünleri hazırlamaktadır. Logolu çikolatalar beğenisi yüksek ve şık görünüme sahip olması adına çok tercih edilen bir ürün gurubudur. Logolu çikolataları ister kutulu ister dökme olarak sunarak toplantı, lansman ve özel etkinliklerde şık bir şekilde kullanıma uygundur.
 

Logolu Kutu Çikolatalar:


Kutulu Çikolata seçeneklerinde ise seçtiğiniz kutular için istediğiniz miktarlar doğrultusunda kurumsal görselleriniz ile basılabilecek hediye kartları ile size özel tasarlanan aranjmanlar oluşturulmaktadır.
Logolu Kutu seçeneklerinde ise istediğiniz kutu tasarımı özel olarak yapıldıktan sonra görselleriniz ile desteklenen size özel kutular oluşturulur. Kutu maliyeti logonuz, görselleriniz ve kutu tipine göre değişkenlik gösterdiğinden ortalama 500 adet olarak belirlenmiştir.
Ahşap Kutu tasarımı size özel şekilde dizayn edilmesi için oyma ve yakma işlemlerini geçirdikten sonra logo ve görseller ile desteklenebilir.
Kutu adeti 50 olarak belirlenmektedir.
Metal Kutu tasarımı ve üretimi özel olan kutu çeşitlerinden biridir bu nedenle miktarları diğer seçeneklerden daha yüksektir. Büyük organizasyonlar için tasarlanıp görselleriniz ile desteklenerek üretimi yapılmaktadır.
 

Harf Çikolata:


Harf Çikolata ve Badem Şekeri harfler olmak üzere Sekercity.com'a özel olarak üretilen harf çikolatalar, belirttiğiniz adetler ile kurumsal olarak üretilen ve şık kutularında sunulan özel ürünlerimizdendir. 6*10, 4*10 ve 4*7 olmak üzere kutulu seçenekleri mevcut olan harf çikolatalar  ile kurumsal seçeneklerinizde önde gelen tercihlerinizden birisidir. Tatlı harfler ile sevgilinize özel bir hediye gönderebilir ya da gönderim amacından seçeceğiniz özel gün hediye olarak sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.


Sekercity.com'dan sevdiklerinize en güzel hediyeleri gönderebilir, gelişmiş arama ve kategori sayfaları ile sevdiklerinizin özel günleri için en doğru hediyeyi seçebilmenin yanısıra müşterileriniz, çalışanlarınız için firmanıza özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Şekercity, firmaların kurumsal renklerine, logolarına ve ön planda olan sloganlarına özel kutu ve ürünleri tasarlayarak markanızı ön planda tutmanızda çözüm ortağınız oluyor.

   
     
     
     
    
     
 
  
     

 
  

E-Bülten

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi sahibi olmak için; e-bültenimize üye olun..

RapidSSL, Visa, Mastercard

@2014. Sekercity.Tüm hakları saklıdır.

Bilginet