Hakkımızda

Türkiye’de butik çikolata kavramına kalite, lezzet ve kapıya teslim standartını getiren sekercity.com, dünyaca ünlü ve kaliteli onlarca farklı marka ve yüzlerce farklı ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen çikolata firmalarından olan Pelit Valonia, Elit, Mabel ve Bind Çikolata firmalarının ürünlerinin satıldığı tek adres olarak kaliteli çikolatayı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca ithal çikolata markalarından Lindt, Guylian, Stella, Kinder, Ferrero Rocher ve Raffaello, Anthon Berg, Doulton teacher, Nestle After Eight ürünlerinin sizlere sunulduğu Şekercity'de tüm çikolata çeşitlerini bulabilirsiniz. Herzaman çikolatanın sevgi, aşk ve mutluluk getirdiğine inanan bir kuruluş olmaya devam ediyoruz.

Avm'lerde bulunan Şekercity kiosk, shop ve cornerlarının dışında internet sektöründe de büyüklüğünü devam ettiren Şekercity, mağazalarının eşsiz lezzetlerinin tadına varan değerli müşterilerine artık ulaşabilecekleri yeni bir hizmet sunan sekercity.com olarak faliyet gösteren internet sitesiyle artık sizlere bir adım daha yakın oluyor.

Türkiye'nin en büyük ve rakipsiz çikolata mağazası olan sekercity.com tüm ürünlerini müşterisine kapıya teslim ayrıcalığı ile sunabiliyor. Satışlarının %70’inin İstanbul lokasyonlu olması nedeni ile İstanbul’a özel aynı gün ürün teslimatı seçeneğini geliştiren ve bu operasyon için İstanbul merkezli bir paketleme ve ekspres çikolata kurye servisi kurmuştur.

%100 müşteri memnuniyeti düşüncesini benimseyen sekercity.com, güleryüzlü ve enerjik ekibiyle özel günlerinde sevdiklerine hediye gönderen herkesi hızlı ve kaliteli hizmetiyle mutlu etmeyi amaçlıyor.

Sekercity.com'dan sevdiklerinize en güzel hediyeleri gönderebilir, gelişmiş arama ve kategori sayfaları ile sevdiklerinizin özel günleri için en doğru hediyeyi seçebilirsiniz.

 

  • elitfabrika.jpg
  • elithazrlk.jpg
  • elitikolata.jpg
  • elitpelit.jpg
  • elitpelit2.jpg
  • elitpelit3.jpg

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Yukarı